• Kalsiyum & Mineral Blok ( Kalsiyum Bombası )

Kalsiyum & Mineral Blok ( Kalsiyum Bombası )

  • 4,50TL


Mevcut Seçenekler:

garanti

Kuşların kalsiyum ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak hazırlanmış mineral katkısıdır.( Özel olarak hazırlanmış kendinden telli bir bloktur. )

Mineral Blok Ne İşe Yarar ? 

Kuşlar mineral ve kalsiyum bloklarına çok ihtiyaç duyarlar . Gerek yumurtlama döneminde gerek büyüme döneminde önemli rol oynar . Hem iskelet sistemine hem de metabolizma düzenlerine etki eder. Zengin bir kalsiyum , vitamin ve mineral kaynağıdır. Gaga ve tırnak sağlığında da yine çok gerekli bir üründür.


Gaga Taşı Olmazsa Ne Olur ? 

Kıvrık gagalı kuşlarda gaga fazla uzar ise yem kırmada problem yaşar . Kullandığınız gaga taşı eğer bizim ürünümüz gibi kalsiyum ve mineraller içeriyorsa kullanmadığınız da eksiklikler meydana gelir.


Kalsiyum Taşı Nedir ? 

Kalsiyum  sadece dişi muhabbet kuşlarının yumurtlamasında kullanılan bir takviye değildir. Muhabbet kuşlarının kas ve iskelet sistemine doğrudan etki eden bir takviyedir. Kalsiyum bombası gibi ürünler kuş türlerinizin tüm kalsiyum ihtiyaçlarını sağlayarak uzun ve sağlıklı bir hayat sürmesini sağlar.


Kalsiyum Blok İçerisinde Ne Var ?

Yumurta Kabuğu Tozu , Kalamar Kemiği Tozu , Kalsiyum Karbonat ,10 ' lu Mineral Paketi (Silisyum , Sodyum , Demir , Bakır , İyot , Titan , Kalsiyum , Sodyum Klorür , Magnezyum ,  Potasyum ) 


Mineral ve Kalsiyum Blok Faydası Nedir ?

Yumurta kabuğu bozukluklarına etki eder. Yumurta oluşturamama problemine etki eder .İskelet ve kemik yapısına yüksek ölçüde olumlu etki eder .Sindirim sistemi ve bozukluklarına etki eder.Yavru ölümleri ve Anaç ölümlerine etki eder ( Mineral eksikliğine bağlı ).Sindirimi kolaylaştırır.


Mineral ve Kalsiyum Blok Nasıl Kullanılır ? : Kafes içerisinde kuşların rahatça ulaşabilecekleri şekilde asılmalıdır.


Uyarılar: İnsan gıdası olarak kullanmayınız.


  • 100%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

Kalsiyum & Mineral Blok ( Kalsiyum Bombası ) Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (7)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.


Benzer Ürünler

Etiketler: Kalsiyum & Mineral Blok ( Kalsiyum Bombası ), Sağlık ve Bakım Ürünleri