Karadeniz Üretim Özel Kızıştırıcı & Kondisyon Mama Seti

  • 301,00TL

    273,00TL

garanti

Karadeniz Üretim Özel Kızıştırıcı Ve Kondisyon Maması Çift Muhabbet Kuşlarınıza Özel Olarak Hazırlanmıştır. Bu Mamayı kullandığınız da hem çiftleriniz hem de yavruları daha sağlıklı ve daha kondisyonlu olacaktır. Kendi üretimhanemizde de bu karışımı kullanmaktayız. 


Muhabbet kuşu kızıştırıcı mama nedir?

İçeriğin de yüksek karbonhidrat , e vitamini , selenyum ve protein içeren mamalar kızıştırıcı mama olarak geçer.

En iyi muhabbet kuşu maması hangisi?

Fırınlanmış yumurta maması olarak witte molen , versele laga mamalarını tercih etmeniz önerim olacaktır. İçeriği olarak ta siz ne kadar zengin bir içerik hazırlayabilirseniz o en iyi mamadır.

Muhabbet Kuşu Kızıştırıcı Mama Ne İşe Yarar?

İçeriği Yüksek Karbonhidrat Ve E Vitamini Sayesinde Kuşlarınızın doğurganlığına direkt fayda sağlayacaktır. Erkek kuşların yumurta doluluğunu artırmak için döl oranının yükseltilmesini sağlayacaktır. İçeriğinde bir çok aminoasit barındırır. Kuşlar için serinletici, uyarıcı ve kuvvetlendirici özelliği vardır. Protein ve kalsiyum ihtiyacını karşılayacak. Anne Ve Baba Kuşlar daha besili yavruları daha sağlıklı olacak. Tüy dökümü dönemini rahat geçirecekler. 18 Adet vitamin alacaklar. Üreme dönemleri daha performanslı olacak. Yumurta doluluk oranı artacak.Yavruların daha sağlıklı gelişmesine yarar sağlar. Kuşların Metabolizması hızlanacak. Stres azaltıcı etkisi vardır. Sindirim Sistemini Düzenler . Oleik ve linoelik asit içermektedir. Vitamin A,C,E,K doğal olarak içerir. Solunum sistemini rahatlatır. Sağlık Tohumu İçerir ( Havuç Tohumu %15, Ispanak Tohumu %12, Yonca Tohumu %11, Soğan Tohumu %6, Mavi Haşhaş Tohumu %5, Hindibaba Tohumu %5, Nijer Tohumu %4, Beyaz Perilla Tohumu %5, Susam Tohumu %5, Keten Tohumu% 5). OMEGA 3 OMEGA 6 OMEGA 9 E Vitamini İçeren Yüksek Proteinli Tohumlar Mevcuttur. Anne kuşların kuş sütü salgısını arttırır. Deri, tüy ve gagalarının sağlıklı bir şekilde büyümesini sağlar. Vücutlarındaki zararlı toksinleri dışarı atar. Karaciğer ve Kanı temizler. İştah Açar. İçerisinde bulunan kalsiyum sayesinde kuşların yumurta oluşturmasında ve iskelet yapılarında çok fayda sağlar.

Muhabbet kuşu kızıştırıcı mama nasıl yapılır?

'' https://www.youtube.com/watch?v=7cmJK7CqnWI '' bu linkten yaptığımız hem sağlık mamasına hem de kızıştırıcı mamaya ulaşabilirsiniz.

Muhabbet kuşu kızıştırıcı mama hangi kuşlara verilir?

Yavru besleyen muhabbet kuşuna verilmez. Çiftleşmesini istediğiniz anaç kuşlarınıza veriniz ve ilk yumurtayı gördüğünüz de kullanmayı bırakınız.Bu Paket İle Size Gelecek Ürünler

1 Kg  Versele Laga Classic Klasik Nemli Ballı Yumurta Maması

20 Gram Entrobac

20 Ml Gervit

50 Gram FULL MİX ERKEK VE DİŞİ KUŞLAR İÇİN ÜREME ARTTIRICI

30 Gram VİTAMİNO AMİNO ASİT TAKVİYESİ

250 Gram Kenevir Tohumu

250 Gram Nijer Tohumu

250 Gram Keten Tohumu

250 Gram Mavi Haşhaş

Mamanın İçine Youtube Videomuz da ki gibi tohumların karışımını sağlayın. Ve Haftada En Az 2 Kez En Fazla 3 Kez Kuş Başına 1.5 Yemek Kaşığı Koyun ( Örn. 10 Kuşunuz var ise 15 Yemek Kaşığı Kaplara Servis Edin )

  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

Karadeniz Üretim Özel Kızıştırıcı & Kondisyon Mama Seti Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.


Benzer Ürünler
Röhnfried Gervit-W MultiVitamin Takviyesi

Röhnfried Gervit-W MultiVitamin Takviyesi

16,00TL

Karadeniz Üretim Özel Sağlık Mama Seti

Karadeniz Üretim Özel Sağlık Mama Seti

266,00TL 287,00TL

Devrilmez Mamalık

Devrilmez Mamalık

5,50TL

Etiketler: Karadeniz Üretim Özel Kızıştırıcı & Kondisyon Mama Seti, Set Ürünler