Karadeniz Üretim Özel Sağlık Mama Seti

  • 287,00TL

    266,00TL

garanti

Muhabbet Kuşu Sağlık Maması Nedir?

Karadeniz Üretim Özel Sağlık Maması Kuşlarınıza ve Yavru Besleyen Kuşlarınıza Özel Olarak Hazırlanmıştır. Bu Mamayı kullandığınız da hem çiftleriniz hem de yavruları daha sağlıklı ve daha kondisyonlu olacaktır. Kendi üretimhanemizde de bu karışımı kullanmaktayız. 

Muhabbet Kuşu Sağlık Maması Ne İşe Yarar?

Protein ve kalsiyum ihtiyacını karşılayacak. Anne Ve Baba Kuşlar daha besili yavruları daha sağlıklı olacak. Tüy dökümü dönemini rahat geçirecekler. 18 Adet vitamin alacaklar. Üreme dönemleri daha performanslı olacak. Yumurta doluluk oranı artacak.Yavruların daha sağlıklı gelişmesine yarar sağlar. Kuşların Metabolizması hızlanacak. Stres azaltıcı etkisi vardır. Sindirim Sistemini Düzenler . Oleik ve linoelik asit içermektedir. Vitamin A,C,E,K doğal olarak içerir. Solunum sistemini rahatlatır. Sağlık Tohumu İçerir ( Havuç Tohumu %15, Ispanak Tohumu %12, Yonca Tohumu %11, Soğan Tohumu %6, Mavi Haşhaş Tohumu %5, Hindibaba Tohumu %5, Nijer Tohumu %4, Beyaz Perilla Tohumu %5, Susam Tohumu %5, Keten Tohumu % 5). OMEGA 3 OMEGA 6 OMEGA 9 E Vitamini İçeren Yüksek Proteinli Tohumlar Mevcuttur. Anne kuşların kuş sütü salgısını arttırır. Deri, tüy ve gagalarının sağlıklı bir şekilde büyümesini sağlar. Vücutlarındaki zararlı toksinleri dışarı atar.Karaciğer ve Kanı temizler. İştah Açar. İçerisinde bulunan kalsiyum sayesinde kuşların yumurta oluşturmasında ve iskelet yapılarında çok fayda sağlar.

Muhabbet kuşu sağlık maması nasıl yapılır?

https://youtu.be/7cmJK7CqnWI Bu linkten yaptığımız hem sağlık mamasına hem kızıştırıcı mamaya ulaşabilirsiniz.


Bu Paket İle Size Gelecek Ürünler

1 Kg  Versele Laga Classic Klasik Nemli Ballı Yumurta Maması

20 Gram Entrobac

20 Ml Gervit

50 Gram Vitamino Amino Asit takviyesi

250 Gram Mavi Haşhaş

250 Gram Sağlık Tohumu

500 Gram İç Yulaf

500 Gram Keten Tohumu

Mama Kullanım Önerisi

Mamanın İçine Youtube Videomuz da ki gibi tohumların karışımını sağlayın. Ve Haftada En Az 2 Kez En Fazla 3 Kez Kuş Başına 1.5 Yemek Kaşığı Koyun ( Örn. 10 Kuşunuz var ise 15 Yemek Kaşığı Kaplara Servis Edin )

  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

Karadeniz Üretim Özel Sağlık Mama Seti Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.


Benzer Ürünler
Röhnfried Gervit-W MultiVitamin Takviyesi

Röhnfried Gervit-W MultiVitamin Takviyesi

16,00TL

Devrilmez Mamalık

Devrilmez Mamalık

5,50TL

Etiketler: Karadeniz Üretim Özel Sağlık Mama Seti, Set Ürünler